Testy do wydruku

Przygotuj własny wybór testów i wydrukuj je!
  1. Przejrzyj pytania w poszczególnych rozdziałach, wybierz te, które Cię interesują i kliknij w przycisk DODAJ przy wybranym pytaniu. Możesz wybierać pytania w dowolnej kolejności, niezależnie od rozdziału, z którego pochodzą i typu pytania.
  2. Gdy zakończysz wybieranie, kliknij w przycisk WYBRANE TESTY znajdujący się na górze każdej strony z testami, lub w pozycję TESTY DO WYDRUKU w menu w prawej kolumnie.
  3. Z wybranych testów możesz usunąć pytania, z których chcesz zrezygnować - przy każdym pytaniu znajduje się przycisk USUŃ.
  4. Gdy zestaw pytań będzie gotowy, kliknij w przycisk DO DRUKU, znajdujący się na dole strony z pytaniami. Zobaczysz stronę z wybranymi pytaniami.
  5. Skorzystaj z polecenia Plik | Podgląd wydruku..., aby sprawdzić rozmieszczenie pytań na stronach. Jeśli pytania nieprawidłowo rozkładają się pomiędzy stronami, skorzystaj z przycisku Ustawienia strony (Alt + U) i zmień wielkość dolnego marginesu.
  6. Uruchom polecenie drukowania używając przycisku Drukuj.

Marketing

Eugeniusz Michalski

Książka, którą należy mieć pod ręką na uczelni i w pracy! Przyjazny podręcznik do nauczania podstaw marketingu...

więcej »

Materiały dla studentów

Jak pracować z Przewodnikiem? Sprawdź, co Ci radzi Autor. Porady ułatwią Ci także korzystanie z podręcznika.

więcej »

Materiały dla nauczycieli akademickich

Zadaniem Przewodnika do studiowania jest między innymi pomoc wykładowcom w stworzeniu atrakcyjnej formy przekazywania wiedzy z dziedziny marketingu.

więcej »

Copyright © 1997-2024 Wydawnictwo Naukowe PWN SA
infolinia: 0 801 33 33 88